فروش تاورکرین
فروش تاورکرین

فروش تاورکرین

فروش تاورکرین در شرکت اسد ماشین با ۳۰ سال سابقه درخشان در امر خرید و فروش تاور کرین در اقصی نقاط ایران افتخار می کند که بزرگ ترین قرارداد فروش تاور کرین در ایران را در کارنامه خود دارد.
همچنین همکاری با اکثر سازمان های دولتی و بخش خصوصی و سازندگان معتبر جزو کارنامه زرین ما بوده و نداشتن حتی یک حادثه در این مدت نشان از رفتار علمی و تخصصی ماست.
لذا با کمال میل آمادگی داریم انواع تاور کرین در تناژ مختلف با گارانتی و خدمات دائمی و پشتیبانی نا محدود را در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهیم.

قابل ذکر است هر گونه مشاوره از جهت محل نصب و تناژ مورد نیاز رایگان می باشد.

تاور کرین یا همان جرثقیل برجی یکی از دستگاه های کاربردی در زمینه سازی، پل سازی و غیره ، مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه به دلیل قابلیت هایی که دارد مثلا میتواند در هر ارتفاعی و شعاعی جابجا شود ، در صنایع مختلف کاربرد دارد که از مهم ترین آنها میتوان به پروژه های عمرانی بزرگ و ساختمان و برج ها بزرگ اشاره کرد.

این وسیله بعد از نصب شدن ثابت میماند و میتواند ابزار آلات و موارد دیگری مانند آهن آلات ساختمانی، بتن و سایر قطعات سنگین را در ارتفاعات و شعاع های مختلف جابجا کند.

از دیگر ویژگی ها و قابلیت های تاور کرین ها میتوان به قدرت باربرداری، قدرت مانور بار به جلو و عقب (شاریوت)، قدرت مانور گردشی، قدرت حرکت کلی دستگاه و قدرت ارتفاع گیری اشاره کرد.

‫5/5 (1 امتیاز )